Strona głównaGryFractured Lands, czyli postapokaliptyczny battle royale do zgarnięcia za darmo

Fractured Lands, czyli postapokaliptyczny battle royale do zgarnięcia za darmo

Fractured Lands to sieciowa strzelanka FPP w trybie battle royale w klimatach Mad Maxa i Carmageddon. Teraz klucz do gry możecie zdobyć za darmo i bez żadnych dodatkowych warunków. Szczegóły w tym artykule.

W grze trafiamy na środek postapokaliptycznego pustkowia wraz z innymi towarzyszami niedoli, wyposażeni jedynie w starego gruchota. Naszym celem jest przetrwać za wszelką cenę. Wygrywa ten, kto jako jedyny pozostanie na mapie żywy. W odróżnieniu od klasycznych gier typu battle royale w Fractured Lands możemy walczyć wykorzystując pojazdy. W trakcie meczu znajdujemy ulepszenia, które przemienią naszego starego i zardzewiałego grata w prawdziwą maszynę do zabijania.

Zobacz także: W Fortnite’a gra jednocześnie więcej ludzi niż na całym Steamie

Na naszych samochodach lub motorach możemy zamontować pancerze, karabiny maszynowe, ostrza i dopalacze. Z takim orężem mamy większą szansę na wyeliminowanie przeciwników. Dodatkowo pojazdy posłużą nam również do ucieczki przed burzą piaskową, która sukcesywnie zmniejsza pole bitwy. Smaczku dodaje możliwość skończenia się paliwa podczas jazdy, co wymusza znalezienie opuszczonej stacji benzynowej lub kradzież pojazdu przeciwnika.

Poniżej trailer gry:

Aby stać się posiadaczem klucza do gry wystarczy wejść TUTAJ.

UWAGA! – gra jest na tyle popularna, że klucze rozchodzą się jak świeże bułeczki, jednak mają pojawić się kolejne, dlatego pilnujcie uważnie strony. Gdy tylko dowiemy się o nowej dostawie również damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię