Strona głównaGryAktualnościBattle Royale w Battlefield V dopiero kilka miesięcy po premierze

Battle Royale w Battlefield V dopiero kilka miesięcy po premierze

Co prawda minęło raptem kilka dni, ale już chyba można powiedzieć, że tryb Battle Royale w Call of Duty: Black Ops 4 jest sporym sukcesem. Czy tak samo będzie z Battlefieldem? O tym przekonamy się dopiero w marcu 2019 roku, ponieważ DICE nie zdąży z Battle Royale na premierę gry.

Battlefield V zadebiutuje na wszystkich platformach 20 listopada. Gra ma być przez cały czas rozwijana, a dostęp do nowej zawartości otrzymają wszyscy gracze, a nie tylko posiadacze Przepustki Premium. Zresztą samej Przepustki w ogóle nie będzie. Na ten moment twórcy mają przewidziane trzy etapy aktualizowania Battlefielda V:

  • W pierwszym etapie otrzymamy ostatni rozdział kampanii fabularnej, personalizację pojazdów, nową mapę w Belgii, a także arenę treningową.
  • W drugim etapie (od stycznia do marca) DICE udostępni Wielkie Operacje, dwa nowe tryby multiplayer, a także kooperację.
  • Trzeci etap rozpocznie się w marcu 2019 roku. Wtedy dopiero otrzymamy tryb Battle Royale, grecką mapę, nową misję i jeszcze jeden tryb zabawy.

Na tym plany się nie kończą. EA i DICE zapewniają, że gra przez cały czas będzie aktualizowana. To daje szanse na grę wciągającą na długi czas. Szkoda tylko, że na konsolach dostaniemy dużo gorsze serwery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię