Strona głównaWiadomościMandalorian – zdjęcia z 2. sezonu serialu z Baby Yoda

Mandalorian – zdjęcia z 2. sezonu serialu z Baby Yoda

Start drugiego sezony serialu Mandalorian zaplanowany jest na koniec października. Teraz twórcy udostępnili serię zdjęć z aktorami oraz Baby Yodą. Jednak najciekawszych rzeczy możemy dowiedzieć się bezpośrednio z opisu zdjęć.

Zdjęcia z planu przedstawiają aktorów takich jak Pedro Pascal, Calr Wearhers, Gina Carano i Giancarlo Esposito. Na jednym zaprezentowano Baby Yodę. Według opisów zdjęć w drugim sezonie możemy spotkać wiele postaci z uniwersum, które będą na „gościnnych” występach. Wśród nich powinna pojawić się Rosario Dawson grająca Ashokę Tano w Wojnach Klonów oraz Temuery Morrison jako Boba Fett.

Zobacz: Xbox Series X – znamy datę premiery oraz cenę nowej konsoli Microsoftu

Drugi sezon ma skupić się na relacjach pomiędzy Mando a Baby Yodą. Zakres narracji serialu ma stać się bardziej ambitny w porównaniu z pierwszym sezonem. Jak mówi Favreau:

Historie staną się mniej odizolowane, ale każdy odcinek będzie mieć swój własny smak i miejmy nadzieję, że wprowadzimy do serialu znacznie więcej miejsca.

Zobacz: Nintendo Switch – nowa wersja samodzielnego Joy-Cona

Drugi sezon będzie podzielony na 8 odcinków. Giancarlo Esposito mówi, że Moff Gideon będzie walczył z Mando z wielką zaciekłością. Pomiędzy postaciami dojdzie do walki emocjonującej walki. Co więcej, Mando będzie zarządzał znacznie większym pojazdem niż w pierwszym sezonie, zobaczymy też Star Destroyer.

Gina Carano dodała:

Nie ma wątpliwości, że fani polubią ten sezon jeszcze bardziej – tam jest wszystko. Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, zobaczysz rzeczy, które zawsze chciałeś zobaczyć.

Trzymamy za słowo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię