Strona głównaKonsoleFunko Fusion – ruszyła przedsprzedaż gry inspirowanej marką Funko Pop

Funko Fusion – ruszyła przedsprzedaż gry inspirowanej marką Funko Pop

Chyba większość z nas o ile nie posiada w swojej kolekcji to przynajmniej kolaży figurki Funko Pop. A już 13 września swoją premierę będzie miała gra inspirowana wielkogłowymi figurkami pt. Funko Fusion.

Za grę odpowiedzialne jest studio 10:10 Games. Funko Fusion będzie to gra akcji w trybie współpracy skupionej wokół największych marek i postaci ze świata popkultury. Premiera gry zapowiedziana jest na 13 września, a przedsprzedaż już ruszyła.  Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry, który przedstawia mechaniki jakimi rządzi się tytuł.

Funko Fusion dostępne będzie na PS4, PS5, Xbox Series i Nintendo Switch. Będzie to przygodowa gra akcji dla jednego gracza z opcją sieciowej kooperacji, która składa hołd szerokiej gamie ukochanych światów należących do NBCUniversal z uroczymi interpretacjami zamieszkujących je postaci. Gracze będą mogli odwiedzić uniwersa swoich ulubionych filmów i seriali telewizyjnych z szerokiej gamy ponad 20 serii: od hitów kinowych, takich jak Jurassic World, Szczęki, Powrót do przyszłości, Coś, Wysyp żywych trupów i Laleczka Chucky, po hitowe seriale telewizyjne, takie jak Battlestar Galactica, The Umbrella Academy, Masters of the Universe i wiele innych.

Jest to pierwsza gra studia 10:10 Games, którego współzałożycielem jest Jon Burton, założyciel TT Games. Jeżeli zamówicie grę przedpremierowo to otrzymacie skórki z The Walking Deads – Ricka Grimesa i Michonne Hawthorne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię