Strona głównaWiadomościFuturystyczna strzelanka Prey otrzymała darmowy trial

Futurystyczna strzelanka Prey otrzymała darmowy trial

W kilka miesięcy po premierze Bethesda pozwala graczom sprawdzić za darmo nową odsłonę Preya. Chcąc spędzić trochę więcej czasu na stacji kosmicznej, będzie można wykupić pełny dostęp do gry w atrakcyjnym rabacie.

Konsolowcy już wcześniej mogli przetestować Prey, ale jedynie w wersji demo. Teraz, przyszedł czas na pecetowców, z tą różnicą, że udostepniona wersja umożliwia zachowanie stanu gry i wszystkich zgromadzonych przedmiotów. Po zaliczeniu triala możemy kontynuować przygodę w kosmosie, o ile będziemy zainteresowani zakupem gry.

Kto jeszcze nie miał okazji postrzelać do obcych na stacji Talos 1, to niech przejdzie na platformę Steam. Po wybraniu z katologu wskazanej gry po prawej stronie w menu informacyjnym znajduje się opcja „Pobierz demo„. Nie zdążyliśmy jeszcze sprawdzić, w którym momencie gry historia w trialu zostaje zatrzymana, lecz prawdopodobnie jest to tyle samo czasu, co w demonstracyjnej wersji z PS4 i Xbox, ergo ograniczy nas do jednej godziny rozrywki.

Jeśli po 60 minutach okaże się, że to wciąż za mało, możemy skorzystać z 50% upustu ceny i dodać Prey do własnej biblioteczki gier. Do 29 sierpnia na Steamie będzie obowiązywać cena 29,99 euro. Aby przekonać do siebie graczy, Bethesda przygotowała zwiastun reklamujący niniejszego triala.        

 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię