Strona głównaWiadomościHardwareG.SKILL wkracza na rynek AIO z serią produktów ENKI AIO CPU

G.SKILL wkracza na rynek AIO z serią produktów ENKI AIO CPU

Rynek producentów AIO jest bardzo dynamiczny, wiele firm stara się wprowadzić na rynek swoje własne zestawy, niestety nie każdemu to wychodzi. Jak poradzi sobie firma G.SKILL z modelami ENKI AIO CPU przekonamy się już niedługo.

W przedstawionych materiałach prasowych G.SKILL zaznacza, że ich sposób na osiągnięcie niskiej temperatury procesora, jest przez nich dopracowany i zakłada, takie rozwiązania jak, wykorzystanie specjalnie wyselekcjonowanej pasty trermoprzewodzącej, miedzianej podstawy, która styka się z procesorem, która została specjalnie wyprofilowana, żeby jak najlepiej transferować ciepło z procesora do chłodnicy. Dodatkowo zdecydowano się na wykorzystanie dużo szerszych węży, którymi popłynie woda do chłodnicy. Co więcej, chłodnica ma być gęsto ożebrowana, żeby możliwie jak najlepiej chłodzić płyn chłodzący, krążący w układzie.

Oczywiście poza możliwościami chłodzącymi zadbano też o element estetyczny. Na pokrywie pompobloku jest podświetlane ARGB logo G.SKILL. Zestawy AIO G.SKILL będą występować w trzech rozmiarach 360 mm, 280 mm oraz 240 mm

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię