Strona głównaWiadomościGamepires udostepniło nowe screeny ze SCUM

Gamepires udostepniło nowe screeny ze SCUM

Gamepires udostępniło screeny z ich nowej survivalowej gry z otwartym światem zatytułowanej SCUM. Gra wykorzystuje Unreal Engine 4 i jak określa producent będzie to ewolucja gatunku survival.

Kilka słów na temat fabuły. W świecie przyszłości więźniowie zsyłani są na tropikalną wyspę aby wziąć udział w programie telewizyjnym SCUM gdzie muszą walczyć o przetrwanie ku uciesze widzów i sponsorów.

Kluczem do przetrwania będzie tutaj dostosowywanie postaci w zależności od sytuacji. Gracze będą musieli wykorzystywać nabyte umiejętności oraz wiedzę by niczym Robinson kształtować otaczający ich krajobraz wyspy do swoich potrzeb. To wszystko pozwoli na zdobywanie kolejnych poziomów umiejętności. W tej grze nawet śmierć pozwala się czegoś nauczyć ;).

W SCUM wiele będzie zależało od warunków pogodowych. Gra ma wykorzystywać jeden z najbardziej zaawansowanych systemów rozgrywki jakie kiedykolwiek widzieliśmy, postać będzie mogła przeziębić się i umrzeć jeżeli zbyt długo pozostanie w deszczu. Co więcej, w przypadku przemoczenia noszone ubrania będą mogły stać się cięższe w zależności od tego z jakiego materiału są wykonane i ile wody zaabsorbują. To z kolei będzie wpływało na prędkość poruszania się i na stan zdrowia.

Poniżej screeny z gry:

Zapowiada się ciekawie i nietypowo. Na chwilę obecną brak daty premiery.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię