Strona głównaWiadomościGamescom 2017 - gameplay z Ace Combat 7: Skies Unknown

Gamescom 2017 – gameplay z Ace Combat 7: Skies Unknown

Bandain Namco udowadnia, że latanie w przestworzach nadal jest ekscytujące. Na najnowszym materiale z Ace Combat 7: Skies Unknown możemy zobaczyć fragmenty gameplayu zmieszane z fabułą gry.

Nie bez przyczyny na naszym radarze wyskoczył zapis z rozgrywki Ace Combat 7: Skies Unknown. Gra wygląda fenomenalnie. Twórcy zadbali o duży poziom szczegółów szaty graficznej oraz realizm szybowania po chimerycznym niebie. To będzie jedna z najlepszych gier lotniczych.

Względem poprzednich częśći poprawiono min. wpływ warunków atmosferycznych na stopień kontroli samolotu. Kiedy w trakcie załamania pogody znajdujemy się na niskim pułapie wysokości, kiepska pogoda pogarsza widoczność z kokpitu. W momentach, gdy za szybą szaleje burza, samolocik może wpadać w drobne turbulencje.  A propos wnętrza maszyny, projektanci dołożyli wszelkich starań, by widok z kabiny pilota był zbliżony do rzeczywistości

Gameplay zaprezentowany na Gamescom, twórcy opatrzyli dodatkowo komentarzem objaśniającym, co w danej chwili dzieje się za sterami Typhoona oraz w jaki sposób należy radzić sobie w trudnych warunkach. Nasze blaszaki grzeją się na myśl o premierze Ace Combat 7: Skies Unknown, która ma nastąpić w przyszłym roku.

 

Źródło: tomshardware.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię