Strona głównaWiadomościGamescom 2017 - nowy zwiastun Śródziemie: Cień Wojny

Gamescom 2017 – nowy zwiastun Śródziemie: Cień Wojny

W drugiej części Śródziemia odwiedzimy jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w uniwersum Władcy Pierścieni. Twórcy w najnowszym zwiastunie przedstawiają nam Mordor i ogromną kuźnię orków, w której powstają narzędzia zbrodni.

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od premiery Śródziemie: Cień Wojny. Dlatego Monolith z Warner Bros serwują kolejne materiały z gry mające zachęcić nas do zakupu. Dziś podczas targów Gamescom 2017 rozbrzmiała kuźnia orków i przeraźliwe okrzyki niezwykłego plemienia zielonoskórych wykuwających śmiercionośną broń dla armii Mordoru.

Członkowie plemienia „Machine Tribe„z pewnościa będą jednymi z trudniejszych przeciwników. Na filmie widać, że nawet ze swoimi pobratymcami nie patyczkują się. Będą bić, siekać i miażdżyć, ukazując pogardę wobec każdego wroga.   

Wydawca udostępnił także kilka pięknych screenów, na których rozpoznamy Balroga, orkowego nekromantę Zoga i charakterystyczny płaskowyż Gorgoroth. Zdjęcia mówią same za siebie – gra będzie wyglądać obłędnie. Zapraszamy do galerii. 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię