Strona głównaWiadomościUruchomiliśmy nasz własny sklep Gaming Society!

Uruchomiliśmy nasz własny sklep Gaming Society!

15 kwietnia jest dniem wyjątkowym w historii Gaming Society. Po wielu miesiącach pracy i mniejszych oraz większych problemach w końcu udało nam się uruchomić nasz własny sklep! Już możecie kupować w nim gry, procesory, karty graficzne, konsole i wszelkiej maści sprzęty.

Nad sklepem pracowaliśmy od wielu miesięcy i dzisiaj w końcu jesteśmy gotowi, aby Wam go zaprezentować. Jeśli chcecie sprawdzić naszą ofertę, to wystarczy, że przejdziecie na stronę GamingSociety.pl/SKLEP. Aktualnie znajduje się on w fazie beta, ale już nie mogliśmy się doczekać, aby zaprezentować efekty wytężonej aktywności naszych programistów. Oczywiście „beta” nie oznacza, że nie można kupować. Wręcz przeciwnie – sklep jest w pełni funkcjonalny. Obsługujemy najważniejsze formy płatności, w tym także kupowanie na raty! Wysyłka oczywiście odbywa się z Polski i wszystkie produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji!

Czemu zatem sklep jest w wersji beta? Ponieważ w najbliższych dniach (tak, dniach!) zostanie zaktualizowany o kolejne funkcje i niewielkie zmiany wizualne. Planujemy między innymi dodać tworzenie kilku list życzeń (aktualnie można mieć jedną) oraz szczegółowe filtrowanie po parametrach danych produktów. Nie obędzie się też bez optymalizacji. Jednak mamy nadzieję, że już teraz nasz sklep przypadnie Wam do gustu. W sumie mamy ponad 25 tys. produktów, umieszczonych w 149 kategoriach. Znajdziecie tutaj wszystko, co potrzebne jest graczom i nie tylko graczom. Aktualnie, w ramach „Gorącej oferty” przygotowaliśmy dla Was kartę graficzną Asus GeForce RTX 2080 Strix w cenie 3815 zł.

Wciąż też liczymy na Waszą opinię. Jeśli znajdziecie gdzieś jakieś błędy, to koniecznie dajcie nam znać, najlepiej w wiadomości prywatnej na Facebooku. A tymczasem zapraszamy na stronę GamingSociety.pl/SKLEP.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię