Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Jedi Fallen Order - znamy cenę i zawartość dostępnych edycji

Star Wars: Jedi Fallen Order – znamy cenę i zawartość dostępnych edycji

Wczoraj mieliście okazję zobaczyć pierwszy zwiastun Star Wars: Jedi Fallen Order. Od tego momentu jest również możliwość składania zamówień na cyfrową wersję gry. A ile to kosztuje, dlaczego tak drogo i za to dostaniemy, dowiecie się poniżej.

Podczas wczorajszego panelu na Star Wars Celebration w Chicago, deweloperzy zaprezentowali pierwszy zwiastun Star Wars: Jedi Fallen Order, który możecie zobaczyć TUTAJ. W sklepie Origin, należącym do EA pojawiła się również możliwość składania zamówień przedpremierowych na wersję PC gry. Dzięki temu wiemy już ile złota trzeba szykować i co dostaniemy w zamian.

Zobacz: The Mandalorian – wyciekły materiały z nowego serialu uniwersum Star Wars

Gracze PC mają do wyboru dwie wersje gry:

  • Star Wars Jedi: Fallen Order edycja standardowa – cena 239,90 zł. W pre-orderze poza grą otrzymujemy także dostęp do niesprecyzowanych jeszcze przedmiotów kosmetycznych dla głównego bohatera oraz jego droida.
  • Star Wars Jedi: Fallen Order edycja deluxe – cena 269,90 zł. Poza DLC z wersji standardowej dostajemy dodatkowo jeden zestaw przedmiotów kosmetycznych, a także dostęp do reżyserskiej edycji tytułu, zawierającej materiały przedstawiające proces jego produkcji.

Zamówienia przedsprzedażowe na konsolowe wersje można składać bezpośrednio w sklepach Sony i Microsoftu. Co więcej z wersji będzie zawierała polską wersję językową. Na razie nie jest sprecyzowane czy będzie to pełen dubbing czy tylko napisy. Gdy tylko się dowiemy damy Wam znać.

Zobacz: Star Wars: Jedi Fallen Order bez multiplayer i mikrotranskacji

Premiera Star Wars: Jedi Fallen Order zaplanowana jest na 15 listopada 2019 na PC, PS4 oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię