Strona głównaGryAktualnościFortnite: podpowiadamy jak ukończyć jedną z trudniejszych misji Tygodnia 5

Fortnite: podpowiadamy jak ukończyć jedną z trudniejszych misji Tygodnia 5

Niedawno w Fortnite pojawiły się wyzwania kolejnego tygodnia sezonu 10. Mają do nich dostęp posiadacze wszystkich platform, oczywiście będący w posiadaniu Battle Passa. Podpowiadamy jak dać sobie radę z trudniejszym z nich.

Misje w tym tygodniu kręcą się wokół najbardziej charakterystycznych elementów tego sezonu. Jedno z trudniejszych wyzwań wymaga, aby gracze wylądowali w Posiadłości Bohatera i Legowisku Złoczyńcy. Obie lokacje mogą być trudne do znalezienia jeśli nie wiadomo gdzie dokładniej szukać. Poniżej od nas mała podpowiedź.

Gdzie jest Posiadłość Bohatera i Legowisko Złoczyńcy?

Lokacje, które musimy znaleźć, znajdują się po przeciwnych stronach wyspy. Posiadłość Bohatera znajduje się na najbardziej wysuniętym na wschód krańcu, na południowy-wschód od Samotnego Schroniska. Natomiast Legowisko Złoczyńcy położone jest na północny-wschód od Butnego Brzegu. Jeśli gracie już od dłuższego czasu w Fortnite, to z pewnością pamiętacie to miejsce jako lokację startu rakiety na koniec Sezonu 4.

Zobacz: Wszystko co musicie wiedzieć o 10 sezonie w Fortnite

Aby ukończyć zadanie wystarczy odwiedzić obie lokacje. A skoro zależy Wam na czasie, to najszybszym sposobem będzie wylądowanie na pierwszej z nich, potem należy dać się zabić i po respawnie wylądować na drugiej. Po pomyślnym zakończeniu misji zarobicie 10 Gwiazd Wojennych i odblokujecie kolejne zadanie.

Zobacz: Fortnite: Nowy update wprowadza strefę inspirowaną Borderlands

W trudniejszej wersji zadanie to wymaga jeszcze przeszukania skrzyń w obu miejscach. Precyzyjnie mówiąc, trzeba znaleźć 7 skrzyń. 

Kto z Was ukończył już opisywane zadanie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię