Strona głównaGryAktualnościFortnite: Nowy update wprowadza strefę inspirowaną Borderlands

Fortnite: Nowy update wprowadza strefę inspirowaną Borderlands

Pandora zawitała do Fortnite’a. 

Wprowadzone dzisiaj w grze zmiany są częścią content update’u. Ostatnio zobaczyliśmy nowy przedmiot oraz kilka naprawionych bugów, teraz ogłoszono kolejny dodatek do gry i współpracę Fortnite’a z Borderlands.

Zobacz: Fortcast #4 – Fortnite Championship Series, Extremalna Rozgrzewka i dalszy ciąg tematu mechów

Jak widać na powyższym teaserze, Psycho i Claptrap w formie skinów w Item Shopie to dopiero początek. Na pustyni pojawił się bowiem nowym Rift Zone, Pandora. Tym razem na szczęście nie mamy do czynienia z żadnymi szaleństwami. Gracze znajdujący się w obrębie strefy, będą automatycznie odnawiać tarczę, jeżeli nie stracili ostatnio żadnych punktów zdrowia.

Razem z nową strefą pojawił się również kolejny przedmiot, Shield Bubble. Jak sama nazwa wskazuje, stawiamy na płaskiej powierzchni metalową puszkę, która tworzy wokół siebie okrągłą bańkę osłaniającą od obrażeń znajdujących się wewnątrz graczy. Jest to rzadki przedmiot, a jego czas działania wynosi 30 sekund. Ponadto, z gry zniknęły Storm Flip, Drum Gun oraz Storm Scout Sniper Rifle.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię