Strona głównaGryAktualnościGearbox pracuje nad poprawą wydajności w Borderlands 3

Gearbox pracuje nad poprawą wydajności w Borderlands 3

Na ten moment gra zmaga się z jednym, poważnym problemem. 

Premiera długo wyczekiwanego Borderlands 3 przyniosła sporo mieszanych opinii. Szybko stało się bowiem jasne, że Gearbox stworzyło rewelacyjny tytuł, godnego następcę wychwalanej przez wielu graczy serii. Tytuł, który ma jednak kolosalne problemy techniczne, odrzucające fanów dalszego grania.

Zobacz: Borderlands 3 na PC ma dwukrotnie więcej graczy niż poprzednia część

Nie są to również mankamenty ekskluzywne dla konkretnych platform. Borderlands 3 działa fatalnie dosłownie wszędzie. Na PC jest problem ze stabilnością i regularnymi crashami, a na wyposażonych w „performance mode” konsolach gracze przełączają się na mniej, obciążające tryby, żeby spróbować chociaż utrzymać 30 klatek. Niedawno okazało się również, że gra zwyczajnie przegrzewa konsole.

Gearbox wreszcie zaadresował problem i poczęstował swoją społeczność standardowym: „Widzimy Wasz feedback”. Obiecali jednak, że niedługo będą mogli powiedzieć więcej, co społeczność gry powinno napawać entuzjazmem. Sądząc po opiniach graczy, jeżeli znikną problemy z optymalizacją oraz wydajnością gry, Borderlands 3 może okazać się jednym z najlepszych tytułów w tym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię