Strona głównaGryAktualnościGearbox przedstawia własną grę o Wikingach - Tribes of Midgard

Gearbox przedstawia własną grę o Wikingach – Tribes of Midgard

Tribes of Midgard będzie nową, co-opową grą Gearbox Software, która powinna w 2021 roku zadebiutować na PS5. 

Ubisoft będzie miał swoich wikingów w Assassin’ Creed: Valhalla, a nieco inne podejście do tej tematyki prezentuje Gearbox Software w Tribes of Midgard. Produkcję Gearbox będzie można ogrywać solo lub w multiplayerze, ten drugi tryb przy wykorzystaniu co-opa nawet do 10 graczy. Jako Wikingowie, będziemy w nim walczyć z gigantami, atakującymi nasz świat.

Gra przypomona nieco klimaty graficzne innych gier Gearbox, co można zobaczyć na poniższym trailerze – aczkolwiek jest prezentowana w rzucie izometrycznym:

Rzut ten odrobinę może kojarzyć się z serią Diablo oraz grą Ultima Online. Podobnie jak dwa wspomniane tytuły, pozwoli podnosić elementy wyposażenia i inne dobra z ciał pokonanych przeciwników.

Zobacz: Zmarł współzałożyciel studia Gearbox – Landon Montgomery

Krążąc po świecie gry, trafimy na kupców, od których można kupić wszelakie dobra. Na swojej drodze natkniemy się też na obozy przeciwników, oraz będziemy zbierać materiały do tworzenia broni i umocnień. Crafting wydaje się być bardzo istotnym elementem gameplay, choćby dlatego, że wykonane przedmioty będą nam pomagały w pokonywaniu przeszkód Gameterenowych.

Gra, oprócz PS5, pojawi się na PC – o czym świadczy już istniejąca strona gry na Steam. Nie wiadomo narazie co z wersją na Xbox Series X.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię