Strona głównaWiadomościGeil stworzył pamiętliwe kości RAM EVO Spear i EVO Spear AMD Edition

Geil stworzył pamiętliwe kości RAM EVO Spear i EVO Spear AMD Edition

Nowa seria pamięci DDR4 lubi się bratać zarówno z Intelem, jak i z Ryzenem od AMD. Swoją sympatię do procesorów wyraża doskonałą wydajnością w grach.

Zapowiedziane przez firme Geil kosteczki DDR4 dzielą się na dwa osobne gatunki. Seria EVO Spear będzie idealnym elementem tandemu z procesorami Core X, i7 oraz i5. Producent zakłada współpracę z chipsetem płyty głównej Z200 i X299. Ponadto mają być dostępne w różnych odmianach taktowania. W specyfikacji udostępnionej przez twórców widnieją wersję 2133-3466 MHz.

W planach wydawniczych nie zapomniano też o miłośnikach konkurencyjnych modeli Ryzen. Tutaj sprawdzi się komplet EVO Spear AMD Edition. Są to moduły specjalnie zaprojektowane do growych zastosowań z najnowszymi procesorami AMD o podstawce AM4. I ta seria również będzie dostępna w kilku wariantach częstotliwości 2133-3200 MHz

Modele przeznaczone do pracy z Intelem i AMD mają być sprzedawane w pakietach do 64 GB, a także w pojedynczych blokach o pojemności do 16 GB. Nie straszna im praca pod napięciem 1.2V, czy też 1.35V.

Przedstawiciele Geil uważają, że proponowane moduły są idealne do każdego zestawu komputerowego. Powinni zainteresować się nimi gracze, entuzjaści modowania lub osoby poszukujące pamięci DDR4 w rozsądnej cenie. Będą pasować do każdego formatu płyty i wielkości skrzyni. Za sprawą niskiego profilu nie utrudnią instalacji innych podzespołów, a dzięki aluminiowemu radiatorowi skutecznie zoptymalizują temperaturę pracy.

Na informację o rozpoczęciu sprzedaży oraz cenie detalicznej musimy jeszcze poczekać. 

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię