Strona głównaWiadomościGenesis Thor 300 - turniejowa klawiatura mechaniczna w cenie zaledwie 149 zł

Genesis Thor 300 – turniejowa klawiatura mechaniczna w cenie zaledwie 149 zł

TKL to klawiatury tenkeyless, czyli pozbawione sekcji numerycznej. Są niezwykle popularne wśród graczy, którzy potrzebują dużo miejsca na biurku do wykonywania zamaszystych ruchów myszką. Nowym urządzeniem tego typu jest Thor 300 marki Genesis.

Genesis to marka wywodząca się z firmy Natec. Zajmuje się produkcją sprzętów przeznaczonych dla graczy. Teraz portfolio marki powiększyło się no nową klawiaturę mechaniczną, która kusi nie tylko brakiem sekcji numerycznej i niewielkimi rozmiarami, ale także bardzo atrakcyjną ceną. Mowa o modelu Genesis Thor 300 TKL, który wyposażony jest w przełączniki marki Outemu. Użytkownicy mają do wyboru niebieskie (55 gramów siły nacisku) oraz czerwone switche (45 gramów siły nacisku). Pierwsze mają zielone, a drugie białe podświetlenie.

A jeśli już przy podświetleniu jesteśmy to producent przygotował 20 różnych trybów, w tym 8 dedykowanych konkretnym gatunkom gier, np. FPS lub MOBA. Dodatkowo każdy użytkownik ma mieć możliwość zaprogramowania dwóch własnych trybów. Firma Genesis zapewnia też o pełnym N-Key Rollover, co oznacza, że można wcisnąć dowolną liczbę klawiszy i wszystkie zostaną prawidłowo zarejestrowane przez system operacyjny lub grę. Osoby ceniące sobie wygodę powinny też docenić organizer kabla oraz antypoślizgowe, gumowe nóżki. Wymiary klawiatury to 335 x 134 x 38 mm. Z komputerem łączy się tradycyjnym kablem USB o długości 1,6 metra. Ma 87 klawiszy, w tym 11 multimedialnych, obsługiwanych przez klawisz funkcyjny „Fn”.

A teraz najciekawsza kwestia, czyli cena. Sugerowana cena detaliczna to zaledwie 149 zł, co czyni Genesis Thor 300 TKL jedną z najtańszych klawiatur mechanicznych na rynku. Jedyną konkurencją jest w sumie Hykker X-Range, czyli klawiatura z Biedronki. Już sama kwota sprawia, że nowy produkt Genesis wydaje się bardzo ciekawy. Jeśli tylko będzie to możliwe, to jak najszybciej postaramy się załatwić egzemplarz testowy i opublikujemy recenzję tego modelu. Sami jesteśmy mocno zaintrygowani.

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię