Strona główna Wiadomości Xtrfy M1 Optical – myszka zaprojektowana przez graczy Ninjas in Pyjamas

Xtrfy M1 Optical – myszka zaprojektowana przez graczy Ninjas in Pyjamas

- Reklama -

Firma Xtrfy zapowiedziała zupełnie nową myszkę dla graczy, która powinna zadowolić bardziej wymagających użytkowników. Nad jej jakością mieli czuwać gracze profesjonalnej drużyny esportowej Ninjas in Pyjamas, którzy uczestniczyli w procesie projektowania urządzenia.

Xtrfy M1 Optical, bo tak właśnie nazywa się nowy model, powstała z myślą o osobach zainteresowanych rywalizacją esportową. Tak przynajmniej zapewnia producent. Urządzenie ma się wyróżniać ergonomicznym kształtem i powierzchnią pokrytą gumowaną powierzchnią. Ta ma wpłynąć na pewniejszy chwyt i większy komfort w trakcie grania. Jej całkowite wymiary to 129 x 59 x 39 mm i waży zaledwie 95 gramów.

Jeśli chodzi o rzeczy ważniejsze, to Xtrfy M1 Optical wykorzystuje jeden z najlepszych sensorów optycznych na rynku – Pixart PMW3310. Zapewnia on bardzo wysoką precyzję i działa na większości podkładek na rynku. Pozwala on na ustawienie czułości DPI w zakresie od 400 do 4000, co w zupełności powinno spełniać wymagania zdecydowanej większości użytkowników. Pod przyciskami głównymi producent zastosował przełączniki Omron, a pod bocznymi Kailh. W sumie myszka ma 5 programowalnych klawiszy oraz regulowane, żółte podświetlenie LED.

Gryzoń ma trafić do sprzedaży jeszcze tej jesieni, ale cena nie jest jeszcze znana. Można jednak się spodziewać, że będzie oscylować w granicach 250-300 zł, co jest standardem dla konstrukcji tego typu, tym bardziej od cenionego producenta.

Źródło: Xtrfy

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE