Strona głównaWiadomościXtrfy M1 Optical – myszka zaprojektowana przez graczy Ninjas in Pyjamas

Xtrfy M1 Optical – myszka zaprojektowana przez graczy Ninjas in Pyjamas

Firma Xtrfy zapowiedziała zupełnie nową myszkę dla graczy, która powinna zadowolić bardziej wymagających użytkowników. Nad jej jakością mieli czuwać gracze profesjonalnej drużyny esportowej Ninjas in Pyjamas, którzy uczestniczyli w procesie projektowania urządzenia.

Xtrfy M1 Optical, bo tak właśnie nazywa się nowy model, powstała z myślą o osobach zainteresowanych rywalizacją esportową. Tak przynajmniej zapewnia producent. Urządzenie ma się wyróżniać ergonomicznym kształtem i powierzchnią pokrytą gumowaną powierzchnią. Ta ma wpłynąć na pewniejszy chwyt i większy komfort w trakcie grania. Jej całkowite wymiary to 129 x 59 x 39 mm i waży zaledwie 95 gramów.

Jeśli chodzi o rzeczy ważniejsze, to Xtrfy M1 Optical wykorzystuje jeden z najlepszych sensorów optycznych na rynku – Pixart PMW3310. Zapewnia on bardzo wysoką precyzję i działa na większości podkładek na rynku. Pozwala on na ustawienie czułości DPI w zakresie od 400 do 4000, co w zupełności powinno spełniać wymagania zdecydowanej większości użytkowników. Pod przyciskami głównymi producent zastosował przełączniki Omron, a pod bocznymi Kailh. W sumie myszka ma 5 programowalnych klawiszy oraz regulowane, żółte podświetlenie LED.

Gryzoń ma trafić do sprzedaży jeszcze tej jesieni, ale cena nie jest jeszcze znana. Można jednak się spodziewać, że będzie oscylować w granicach 250-300 zł, co jest standardem dla konstrukcji tego typu, tym bardziej od cenionego producenta.

Źródło: Xtrfy

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię