Strona głównaGryAktualnościGenshin Impact - aktualizacja 1.2 ujrzała światło dzienne

Genshin Impact – aktualizacja 1.2 ujrzała światło dzienne

Rozwój Genshin Impact wciąż trwa. Na oficjalnych serwerach właśnie pojawiła się druga, większa aktualizacja od czasu premiery. 

Hype wokół Genshin Impact zaczął już powoli opadać. Gra wciąż ma jednak ogromną społeczności i miliony fanów wyczekujących nowego contentu. Większość z nich powinna zadowolić najnowsza aktualizacja 1.2

Zobacz: Rozpoczęła się świąteczna promocja w sklepie Blizzarda

Pierwsze szczegóły tego patcha poznaliśmy już wcześniej. Teraz można go wreszcie pobrać i przetestować wszystkie zmiany na własnej skórze. Część z nich jest dosyć przewidywalna. Albedo i Ganyu to dwójka nowych, 5-gwiazdkowych postaci, których można już szukać w wishach. Razem z 1.2 ruszył również nowy event, tym razem w Dragonspine.

Najciekawszą częścią tej aktualizacji jest jednak bez wątpienia powiększenie mapy. Pierwszy raz gracze dostaną nową, większą lokację, której nie było w podstawce. Razem z nią przychodzą kolejni przeciwnicy, artefakty i schematy broni do odkrycia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię