Strona głównaWiadomościHardwareKFC to nie tylko gorące kurczaki. Teraz też to nowa konsola do...

KFC to nie tylko gorące kurczaki. Teraz też to nowa konsola do grania KFConsole

Firma KFC postanowiła połączyć siły z kilkoma producentami komponentów PC, aby wprowadzić na rynek swój najnowszy produkt. Konsolę KFConsole, która faktycznie będzie warta nazywania „next-genem”

Kształt obudowy przypomina charakterystyczne wiaderko KFC, zaprojektowała je firma Cooler Master. We wnętrzu zaś znajdziemy komponenty takie jak procesor Intel Core i9-9980HK, wraz z całą platformą Intel NUC 9 Extreme. Co więcej, we wnętrzu najgorętszej konsoli pracuje karta graficzna NVIDIA GeForce RTX, która pozwoli na wyświetlanie grafiki w 4K wraz z odświeżaniem 240 Hz. Te komponenty są ważne i to dzięki nim otrzymamy najlepszą wydajność w grach, ale to nie one są najważniejsze w konsoli KFConsole. Prezentowane renderingi pokazują, że we wnętrzu wiaderka, jest specjalna wysuwana szuflada, w której możemy trzymać upieczone skrzydełka KFC, a dzięki temu, że ta szuflada znajduje się nad kartą graficzną, to możemy być pewni, że szybko nie wystygną 🙂

Niestety KFC nie podało, kiedy ich konsola wiaderko, będzie dostępna w sprzedaży i w jakiej cenie, ale trzymamy kciuki, żeby nawet w małej liczbie trafiła do sklepów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię