Strona główna Wiadomości Hardware KFC to nie tylko gorące kurczaki. Teraz też to nowa konsola do...

KFC to nie tylko gorące kurczaki. Teraz też to nowa konsola do grania KFConsole

- Reklama -

Firma KFC postanowiła połączyć siły z kilkoma producentami komponentów PC, aby wprowadzić na rynek swój najnowszy produkt. Konsolę KFConsole, która faktycznie będzie warta nazywania “next-genem”

Kształt obudowy przypomina charakterystyczne wiaderko KFC, zaprojektowała je firma Cooler Master. We wnętrzu zaś znajdziemy komponenty takie jak procesor Intel Core i9-9980HK, wraz z całą platformą Intel NUC 9 Extreme. Co więcej, we wnętrzu najgorętszej konsoli pracuje karta graficzna NVIDIA GeForce RTX, która pozwoli na wyświetlanie grafiki w 4K wraz z odświeżaniem 240 Hz. Te komponenty są ważne i to dzięki nim otrzymamy najlepszą wydajność w grach, ale to nie one są najważniejsze w konsoli KFConsole. Prezentowane renderingi pokazują, że we wnętrzu wiaderka, jest specjalna wysuwana szuflada, w której możemy trzymać upieczone skrzydełka KFC, a dzięki temu, że ta szuflada znajduje się nad kartą graficzną, to możemy być pewni, że szybko nie wystygną 🙂

Niestety KFC nie podało, kiedy ich konsola wiaderko, będzie dostępna w sprzedaży i w jakiej cenie, ale trzymamy kciuki, żeby nawet w małej liczbie trafiła do sklepów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE