Strona głównaGryAktualnościGhost of Tsushima: Director's Cut - zwiastun gry i data premiery

Ghost of Tsushima: Director’s Cut – zwiastun gry i data premiery

Jeden z hitów poprzedniej generacji doczeka się wersji reżyserskiej. Sony oficjalnie zapowiedziało Ghost of Tsushima: Director’s Cut.

Ghost of Tsushima na PlayStation 5 pojawi się nie w zwykłej wersji, ulepszonej jedynie do nowej konsoli, tylko jako Director’s Cut. Nowa edycja ma zadebiutować 20 sierpnia. Wczoraj wieczorem Sony zdradziło jej zawartość.

Zobacz: World of Warcraft: Shadowlands – ruszyła aktualizacja Chains of Domination

W ramach wersji reżyserskiej dostaniemy rozwinięcie historii Jina. Kolejny rozdział fabularny odbędzie się na wyspie Iki. Jin udaje się w podróż w poszukiwaniu Mongołów i znajduje się w środku intrygi, która przypomni mu o wydarzenaich z przeszłości.

Fanów gry na pewno cieszy nowa wersja i dodatkowy fragment fabularny. Największe kontrowersje budzi w rezultacie cena. Director’s Cut pojawi się jako oddzielna gra, wyceniona na 70 (PS5) lub 60 dolarów (PS4). Jeżeli posiadacie zwykłą wersję na PS4, do wersji reżyserskiej ulepszycie ją za 20 dolarów, a za 30 dostaniecie nową edycję na PlayStation 5. 10 dolarów wyniesie Was z kolei upgrade wersji reżyserskiej z PS4 na PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię