Strona głównaGryAktualnościGhost of Tsushima na PC w 120 fps?

Ghost of Tsushima na PC w 120 fps?

Sony ma w planach wydanie kolejnych gier na PC dotąd dostępnych tylko na PlayStation. Wśród nich miałby pojawić się również Ghost of Tsushima i to ze wsparciem dla 120 klatek na sekundę.

W jednym z ostatnich wywiadów Jim Ryan zdradził kilka planów Sony dotyczących IP należących do SIĘ Worldwide Studios. Dzięki temu wiemy, że kolejne tytuły Sony zostaną wydane również w wersji PC. Na Wiosnę zaplanowana jest premiera Days gone.

Zobacz: Phil Spencer: przyszłe gry Bethesdy powinny być ekskluzywne dla Game Passa

Kilka dni temu do sieci trafiła lista gier, które rzekomo mają podzielić los Days gone i trafić na PC. W zestawieniu widnieje m.in. Ghost of Tsushima stworzone przez Sucker Punch Productions. Gra na PS5 działa w 60 klatkach na sekundę, tymczasem według Jeremy’ego Pentera- YouTubera, znanego z dostępu do sprawdzonych przecieków, pecetowa wersja miałby działać w 120 fps. Oczywiście będzie to wymagało odpowiedni mocnego komputera. Co więcej, twórcy mieliby również umożliwić odpalanie gry w rozdzielczości 4K i z uprawionym antyaliasingiem.

Jak na razie Sony nie odniosło się do tych rewelacji, dlatego pomimo reputacji Pentera należy traktować to w kategorii plotek. Na razie pozostaje czekać na oficjalne informacje. A jeżeli jednak będzie to prawda to na PC możemy spodziewać się jeszcze Bloodborne, Uncharted Collection i God of War.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię