Strona głównaGryAktualnościGhost Recon Breakpoint - na next-genach musisz wybrać: 4K czy 60fps

Ghost Recon Breakpoint – na next-genach musisz wybrać: 4K czy 60fps

Ghost Recon Breakpoint wciąż jest popularna. Gra miała średni start, ale wyszła na prostą, a teraz można w nią zagrać na next-genach.

Ghost Recon Breakpoint nadal ma całkiem pokaźną bazę aktywnych graczy, którzy teraz przenoszą się na konsole nowej generacji. Ubisoft zdradził na czym będą polegały zmiany związane z przesiadką i… no cóż, jest to takie typowe minimum, którego oczekiwalibyśmy po grach. Zarówno na PS5 jak i Xbox Series X gracze będą musieli wybrać, czy chcą grać w 4K i 30 klatkach na sekundę, czy w 1080p i 60 klatkach. Xbox Series S natomiast nie daje żadnego wyboru, zmuszając do gry w 1440p i 30fps.

Ghost Recon Breakpoint

Przynajmniej jeśli chodzi o sposób dostarczenia aktualizacji, nie tworzono żadnych udziwnień. Każdy, kto posiada grę w wersji na PS4 lub Xboxa One, będzie miał dostęp do swojego profilu Breakpoint (wraz z zakupionymi i zdobytymi przedmiotami) na nowych konsolach. Dobrze, że nikt nie wpadł tutaj na pomysł zgarnięcia dodatkowego zarobku.

Zobacz: Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix GS – idealna karta graficzna do 4K

Nieco nietypowo natomiast Ubisoft postąpił jeśli chodzi o proces ujawniania tych informacji. Pojawiły się one bowiem już po wypuszczeniu aktualizacji, co nastąpiło prawdopodobnie 9 listopada – gra dostała wtedy update do wersji 3.03.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię