Strona głównaGryAktualnościMinecraft z DLC w klimatach Gwiezdnych Wojen i Mandaloriana

Minecraft z DLC w klimatach Gwiezdnych Wojen i Mandaloriana

Minecraft wybiera się w podróż do odległej galaktyki. W grze pojawią się skiny, dioramy oraz inne dodatki związane z Gwiezdnymi Wojnami.

Krótko po tym jak na ekrany widzów powrócił serial The Mandalorian, w Minecraft zagościła cała paleta dodatków związanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Paczka skinów i przedmiotów kosztuje 1340 Minecoinsów, czyli około 15-20 dolarów. Zawiera nową mapę, skiny, zestaw tekstur, interfejs i soundtrack.

Wśród nowych przedmiotów znajdziemy wiele znanych z oryginalnej trylogii oraz serialu The Mandalorian. Trafiło tam między innymi 12 dioram z planetami, w tym Tatooine, Endor, Hoth, Nevarro i Sorgan. Gracze mogą podróżować między nimi korzystając z minecraftowego odpowiednika Hipernapędu. Pojawił się też trailer, w którym możemy zobaczyć wiele postaci ze świata Star Wars, zarówno tych dobrze znanych jak i niszowych, a także odtworzone sceny z filmów.

Zobacz: Minecraft Dungeons dodaje możliwość Cross-Play

W paczce łącznie znajduje się 36 skinów, jak również unikalne pojazdy, takie jak pustynne ścigacze, X-Wingi i Razor Crest Mando. Paczka dostępna jest w sklepie Minecrafta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię