Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGhost Recon: Breakpoint zaktualizowany o raid. Społeczność nie jest zachwycona

Ghost Recon: Breakpoint zaktualizowany o raid. Społeczność nie jest zachwycona

Ubisoft próbuje ratować swoją ostatnią porażkę. 

Większość z Was pewnie wciąż kojarzy historię Breakpointa. Gra wyszła, nie została przyjęta zbyt dobrze, a niezadowolony ze sprzedaży Ubisoft przesunął premiery swoich zapowiedzianych tytułów i ogłosił, że Ghost Recon doczeka się bardzo dużych zmian.

Zobacz: Ghost Recon Breakpoint – recenzja

Wśród tych wszystkich planów ratunku Breakpointa, Ubisoft nie zrezygnował jednak z raidów, elementu, którego ogłoszenie rozbawiło większość społeczności. Pojawiły się wtedy głosy, że każda gra będzie teraz wyglądać jak The Division. Miesiąc później wygląda na to, że fani nie byli aż tak daleko od prawdy.

Raid wreszcie ujrzał światło dzienne i sądząc po pierwszych wpisach na oficjalnym subreddicie Ghost Recona, nie jest zbyt kolorowo. Autor najpopularniejszego aktualnie postu wypunktował największe problemy nowej aktywności, z czym zgodziła się później większość graczy. Chociaż mankamentów zdaje się być bardzo dużo, ostatecznie wszystko sprowadza się do zabicia ducha serii i pakowania elementów RPG w grę, która ich nie potrzebuje.

Pozostaje więc pytanie, co teraz z Breakpointem. Czyżby społeczność na Reddicie była tylko kilkoma wyjątkami od zachwyconej nowym Raidem społeczności? A może Ubisoft będzie teraz próbował wrócić do tego, co kupiło ludzi w Wildlands?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię