Strona głównaGryAktualnościRespawn Entertainment otwarte na kontynuację Jedi: Fallen Order

Respawn Entertainment otwarte na kontynuację Jedi: Fallen Order

Respawn Entertainment może świętować. Star Wars Jedi: Fallen Order jest ogromnym sukcesem. Gra świetnie się sprzedaje i zbiera rewelacyjne recenzje. Nie dziwne, że powoli i nieśmiało pojawiają się głosy na temat kontynuacji.

Star Wars Jedi: Fallen Order to sukces. Nikt nie ma co do tego chyba żadnych wątpliwości. Co prawda nie znamy dokładnych wyników sprzedaży, ale można śmiało założyć, że są bardzo dobre. Wystarczy spojrzeć na Metacritic, aby zobaczyć, że średnia ocena recenzentów to 80-82 punkty na 100 możliwych (w zależności od platformy). Z kolei użytkownicy oceniają grę od 8,0 do 8,3 pkt (najgorzej wypada wersja PlayStation 4). To po raz kolejny pokazuje, że jest miejsce dla gier singleplayer z dobrym gameplayem i ciekawą fabułą.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order – niezwykły hołd dla ojca jednego z twórców gry

Nic dziwnego, że przedstawiciele Respawn Entertainment powoli i nieśmiało zaczynają wspominać o ewentualnej kontynuacji. Ostatnio Charlie Houser – dyrektor Respawn ds. strategii marki udzielił wywiadu GamesRadar+. Przyznał w nim, że powstał specjalny zespół odpowiedzialny za grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen i bardzo chcieliby kontynuować swoją przygodę z tą marką.

– Chcielibyśmy kontynuować tworzenie niesamowitych opowieści i doświadczeń, nadal opowiadając tę historię w Gwiezdnych Wojnach – powiedział Charlie Houser.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – długość gry i inne nowe szczegóły

Oczywiście żadne decyzje jeszcze nie zapadły i raczej nie powinniśmy spodziewać się szybkiej zapowiedzieli Fallen Order 2. Jednak sukces sprawił, że jest na to spora szansa. Uniwersum Gwiezdnych Wojen od kilku lat praktycznie powstaje od nowa, więc jest miejsce na mnóstwo historii również z Calem Kestisem lub zupełnie nowym bohaterem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię