Strona główna Wiadomości Ghost Recon Wildlands z nowymi mapami oraz trybem dla daltonistów

Ghost Recon Wildlands z nowymi mapami oraz trybem dla daltonistów

- Reklama -

Ghost Recon Wildlands dostaje dziś kolejną darmową aktualizację zatytułowaną Extended Ops, która nastawiona jest głównie na potyczki PVP. Dla graczy cierpiących na ślepotę barw pojawi się udogodnienie w postaci trybu dla daltonistów.

Nowy tryb Extraction zostanie wprowadzony z użyciem dwóch dedykowanych map. Zostały one zaprezentowane na zwiastunie:

[you tube=JZjbmXz_-ug]

Informacje udostępnione przez wydawcę:

Poza nowym trybem Extraction, jesteśmy również zadowoleni, że możemy wprowadzić opcje dla daltonistów zarówno w trybie kampanii oraz w trybie Ghost War. Nowe opcje wizualne były konsultowane z przedstawicielami społeczności daltonistów co pozwoliło nam na dostosowanie kolorów do różnych rodzajów ślepoty barwnej. Jeżeli masz jakieś uwagi podziel się nimi z nami na oficjalnych forach.

No nie koniec, mamy również dobrą wiadomość dla graczy PvP: Fallen Ghost, ich ulubiona broń jest teraz dostępna również w trybie kampanii o ile posiadasz Fallen Ghost.

Zmiany:

W trybie Extraction zespoły na zmianę bronią lub atakują kompleks, aby odbić zakładnika. Na mapie jest dwóch zakładników, ale tylko jeden z nich musi zostać zabrany aby osiągnąć zwycięstwo. Jeżeli jesteś w drużynie broniących, twoją rolą będzie obrona zakładników przed porwaniem. Drużyna atakująca musi zlokalizować zakładnika, złapać go i przetransportować do własnej bazy, chroniąc przy tym przed drużyną przeciwną.

Mapy:

Dla nowego trybu gry zostały przygotowane dwie mapy. W kolejnych aktualizacjach liczba map zostanie zwiększona. Mapy dostępne są zarówno w trybie Quickplay oraz trybie rankingowym.

Mapa Garage

Mapa Institute

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE