Strona głównaWiadomościGhost Recon Wildlands z nowymi mapami oraz trybem dla daltonistów

Ghost Recon Wildlands z nowymi mapami oraz trybem dla daltonistów

Ghost Recon Wildlands dostaje dziś kolejną darmową aktualizację zatytułowaną Extended Ops, która nastawiona jest głównie na potyczki PVP. Dla graczy cierpiących na ślepotę barw pojawi się udogodnienie w postaci trybu dla daltonistów.

Nowy tryb Extraction zostanie wprowadzony z użyciem dwóch dedykowanych map. Zostały one zaprezentowane na zwiastunie:

[you tube=JZjbmXz_-ug]

Informacje udostępnione przez wydawcę:

Poza nowym trybem Extraction, jesteśmy również zadowoleni, że możemy wprowadzić opcje dla daltonistów zarówno w trybie kampanii oraz w trybie Ghost War. Nowe opcje wizualne były konsultowane z przedstawicielami społeczności daltonistów co pozwoliło nam na dostosowanie kolorów do różnych rodzajów ślepoty barwnej. Jeżeli masz jakieś uwagi podziel się nimi z nami na oficjalnych forach.

No nie koniec, mamy również dobrą wiadomość dla graczy PvP: Fallen Ghost, ich ulubiona broń jest teraz dostępna również w trybie kampanii o ile posiadasz Fallen Ghost.

Zmiany:

W trybie Extraction zespoły na zmianę bronią lub atakują kompleks, aby odbić zakładnika. Na mapie jest dwóch zakładników, ale tylko jeden z nich musi zostać zabrany aby osiągnąć zwycięstwo. Jeżeli jesteś w drużynie broniących, twoją rolą będzie obrona zakładników przed porwaniem. Drużyna atakująca musi zlokalizować zakładnika, złapać go i przetransportować do własnej bazy, chroniąc przy tym przed drużyną przeciwną.

Mapy:

Dla nowego trybu gry zostały przygotowane dwie mapy. W kolejnych aktualizacjach liczba map zostanie zwiększona. Mapy dostępne są zarówno w trybie Quickplay oraz trybie rankingowym.

Mapa Garage

Mapa Institute

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię