Strona głównaGryAktualnościGhostbusters – powstaje nowa gra o pogromcach duchów

Ghostbusters – powstaje nowa gra o pogromcach duchów

Jak informuje jeden z twórców Friday the 13th: The Game, trwają prace nad nową grą o pogromcach duchów. Oprócz tego powstaje również film Ghostbusters: Afterlife.

Kultowa marka Ghostbusters powraca i to nie tylko na duży ekran, ale również na monitory komputerów. Podczas podcastu Questlove Supreme Raphael Saadiq, który jest współzałożycielem  studia IllFonic – powiedział, że jego ekipa pracuje nad grą Ghostbusters. Nie zdradził jednak więcej szczegółów, co może oznaczać, że gra jest obecna na bardzo wczesnym etapie produkcji.

Zobacz: New World – transfer pomiędzy serwerami ma pojawić się w przyszłym tygodniu

Biorąc pod uwagę, że studio IllFonic tworzy gry kooperacyjne, możemy spodziewać się, że podobnie będzie z Ghostbusters. Ekipa studia ma na swoim koncie takie gry jak Friday the 13th: The Game oraz Predator: Hunting Grounds. Biorąc pod uwagę, że ostatnia z nich została wydana na PC i na PlayStation 4, możemy spodziewać się, że podobnie będzie z kolejną produkcją. Zwłaszcza, że Sony jest właścicielem praw do marki Ghostbusters.

Z kolei 11 listopada 2021 będzie miała miejsce premiera filmu Ghostbusters: Afterlife. Na ekrany powrócą gwiazdy pierwszej i drugiej części – Sigourney Weaver, Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson oraz nowe twarze Paul Rudd i Finn Wolfhard.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię