Strona głównaGryAktualnościValheim – nowe mody poprawią jakość rozgrywki

Valheim – nowe mody poprawią jakość rozgrywki

W ciągu ostatnich dni do Valheim trafiło wiele modów, które pozwolą znacznie lepiej cieszyć się z gry. Wśród nich znalazły się takie, które redukują grind, magię czy usuwają możliwość leczenia bossów.

Valheim cieszy się ogromną popularnością graczy, niektórzy jednak narzekają na konieczność ciągłego grindowania oraz problemy z pokonaniem niektórych bossów ze względu na ich umiejętności leczenia. Jak zawsze z pomocą przychodzą modderzy, którzy zajęli się największymi bolączkami graczy.

Zobacz: New World – transfer pomiędzy serwerami ma pojawić się w przyszłym tygodniu

Valheim przydatne mody

Marsarah Mod – modyfikacja eliminuje wymóg grindowania. Zostało to uzyskane przez zmniejszenie ilości zasobów jaka potrzebna jest do tworzenia sprzętu i ulepszeń. Co więcej, mod pozwala na zmiane rodzaju surowców potrzebnych do wytworzenia i ulepszenia przedmiotu.

Disable Boss Health Regeneration – jak sama nazwa wskazuje mod zmniejsza lub wyłącza całkowicie możliwości regeneracji wybranych bossów. Mod przeznaczony jest do rozgrywki solo. Po dołączeniu do gry innych bossowie znowu będą się regenerować. Gdy zostaniemy sami znowu regeneracja się wyłączy.

Magic Overhaul – mod wprowadza nowe klasy, zdolności oraz nowe wnimacje ataków, umiejętności. Dzięki temu gracze mogą zbudować zupełnie nowy rodzaj drużyny.

AutoPicker – umożliwia automatyczne wybieranie przedmiotów bez konieczności naciskania E. Ten mod usuwa również opóźnienie niepozwalające zdobyć nowych przedmiotów przez 0,5 sekundy.

Advanced Boating – poprawia jakość gry, a przede wszystkim żeglowania i pływania łódką. W przypadku gdy kilku graczy na łodzi zacznie wiosłować ta będzie płynęła szybciej. Modder planuje w przyszłości dodać kolejne przydatne funkcje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię