Strona głównaWiadomościHardwareGigabyte po cichu odświeża GeForce RTX 3060 o nowy rdzeń z ograniczeniem...

Gigabyte po cichu odświeża GeForce RTX 3060 o nowy rdzeń z ograniczeniem wydobycia kryptowalut

O nowych rdzeniach LHR ( Low Hash Rate ) od Nvidii słyszymy co chwila, gracze czekają na nie z utęsknieniem, a górnicy z trwogą. Gigabyte, jako jedna z pierwszych firm zainstalowała tego typu rdzeń w nowej wersji GeForce RTX 3060

Drugie podejście do ograniczenia wydobycia kryptowalut przez Nvidię to nowe rdzenie LHR, które tym razem mają skutecznie ograniczyć wydobycie kryptowalut. Pierwsze skończyło się efektowną klapą. Mamy nadzieję, że tym razem uda się skuteczniej wprowadzić nowe karty graficzne z tym limiterem, ponieważ jest to jedna z niewielu szans dla graczy na zakup karty graficznej w nie zawyżonej cenie.

Gigabyte i ich gamingowa marka AORUS, już teraz wprowadzają nowe karty graficzne RTX 3060 z nowym rdzeniem LHR Low Hash Rate, należą do nich RTX 3060 Elite OC, RTX 3060 Gaming OC, RTX Vision OC oraz RTX 3060 Eagle OC i jego wersja bez OC. Nowy rdzeń graficzny w tych kartach graficznych ma oznaczenie Ampere GA106-302-A1. Szkoda, że Gigabyte nie pokusił się o przetestowanie nowych rdzeni LHR w modelu RTX 3060 Ti, ale możliwe, że to jest dopiero pierwszy test, jak nowe rdzenie zostaną przyjęte przez rynek.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię