Strona głównaWiadomościMod Multiplayer do Just Cause 3 lada chwila będzie gotowy

Mod Multiplayer do Just Cause 3 lada chwila będzie gotowy

Za kilka dni totalnej rozwałki w grze Just Cause 3 będzie można posmakować w ramach trybu sieciowego. Mod Nanos GBR, który dotychczas można było przetestować tylko w ramach open bety wreszcie zostanie udostepniony w pełnej wersji.

Wydana w 2014 roku zwariowana gra akcji przyżyje swoją drugą młodość. Pomoże jej w tym grupa fanów, która kończy ostatnie szlify projektu mającego rozszerzyć doznania Just Cause 3. W podstawowej wersji mogliśmy jedynie ograć scenariusz przygotowany dla jednego gracza. Od 20 lipca zabawę będzie można kontynuować razem ze znajomymi w sieci.

Mod do rozgrywki wieloosobowej borykał się z wieloma problemami, a głównym z nich był moment, kiedy jego główny projektant Cameron Foote w 2016 otrzymał ofertę pracy od Avalanche Studios i był zmuszony porzucić swoją moderską brać.

„Kilka miesięcy temu otrzymałem propozycję, której nie mogłem odrzucić: by dołączyć do Avalanche Studios Sweden jako deweloper, aby móc pracować nad projektami obecnymi i przyszłymi. Niestety, z powodu ograniczeń czasowych, ani ja, ani reszta zespołu nie możemy aktywnie kontynuować prac nad JC3-MP; jesteśmy zbyt zajęci naszym życiem.” – powiedział Cameron w czasie rozpoczęcia przygody ze studiem Avalanche.

Na szczęście projektu Just Cause 3: Multiplayer Mod nie porzucono na rzecz codziennych obowiązków. Mod został wydany w wersji open beta, a gracze namiętnie poszukiwali wszelkich usterek w kodzie gry. Prace porządkowe zmierzają już ku końcowi, bowiem pełna wersja zostanie udostępniona wszystkim graczom za pośrednictwem platformy Steam.

Co otrzymamy w chwili premiery? Według informacji zawartych w katalogu Steam mnóstwo godzin gry, gdzie współnie z innymi graczami możemy startować w wyścigach, brać udział w niesamowitych wyzwaniach kaskaderskich, rywalizować w trybie deatmatch, czy też na spokojnie przemierzać świat w ramach swobodnej rozgrywki. Najważniejsze jest to, że mod będzie bezpłatny dla wszystkich klientów Steam.

 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię