Strona głównaWiadomościRozrywkaGina Carano planuje stworzenie kontrowersyjnego filmu

Gina Carano planuje stworzenie kontrowersyjnego filmu

Gina Carano po usunięciu z The Mandalorian planuje nakręcenie własnego kontrowersyjnego filmu. Aktorka nawiązała już współpracę z firmą, która ma jej w tym pomóc.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Gina Carano nie zagra już w żadnej produkcji ze świata Star Wars. Powodem są kontrowersyjne wpisy w mediach społecznościowych, które wywołały burzę w sieci. Jak się okazuje, aktorka nie chce na tym poprzestać.

Jak podaje serwis Deadline, Gina Carano nawiązała współpracę z The Daily Wire, prawicowym portalem należącym do Bena Shapiro. Celem współpracy ma być nagranie filmu, który spełni marzenia aktorki:

The Daily Wire pomaga mi spełnić jedno z moich marzeń – rozwinąć i wyprodukować własny film. Bardzo tego chciałam i moje modlitwy zostały wysłuchane. Wysyłam w ten sposób bezpośrednią i pełną nadziei wiadomość do każdego, kto żyje w strachu przed wykreśleniem przez totalitarny motłoch. Dopiero zaczęłam korzystać ze swojego głosu, który jest teraz bardziej wolny niż kiedykolwiek. Mam nadzieję, że ten czyn zainspiruje ludzi do podobnego postępowania. Nie moą nas wykreślić, jeśli im na to nie pozwolimy.

Z kolei Ben Shapiro dodał:

Jesteśmy podekscytowani możliwością pracy z Giną Carano, niesamowitym talentem, który został porzucony przez Disneya i Lucasfilm za obrażenie autorytatywnej lewicy Hollywood. Właśnie po to istnieje Daily Wire: dać alternatywę nie tylko konsumentom, ale i twórcom, którzy nie chcą kłaniać się tej bandzie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię