Strona głównaWiadomościRozrywkaJustice League – zobacz nowy wygląd Jokera

Justice League – zobacz nowy wygląd Jokera

Zack Synder, reżyser Justice League opublikował nowe zdjęcia przedstawiające Jokera w zupełnie nowej wersji. Podobnie jak w Suicide Squad w postać ponownie wcieli się Jared Lego, jednak tym razem jego wygląd będzie zdecydowanie inny.

Nowa wersja Jokera zrywa z tym co widzieliśmy w Suicide Squad. Tamta wersja miała krótkie włosy i była pokryta tatuażami. Tym razem Joker będzie bardziej przypominał pacjenta szpitala psychiatrycznego.

Zobacz: CD Projekt zbiera pochwały za to jak zachował się po ataku hakerów

Synder powiedział Vanity Fair , że Joker nie był pierwotnie częścią czterogodzinnej epopei, kiedy odchodził z projektu w 2017 roku z powodu rodzinnej tragedii. Jednak czas poza projektem sprawił, że zaczął o tym myśleć coraz bardziej:

Z perspektywy czasu, Joker to jedyna rzecz, o której myślałem, ale powinien, że zawsze miałem zamiar wprowadzić Jokera do tego świata.

Nie widać tego na żadnym z dotychczas opublikowanych zdjęć, ale Synder powiedział, że Joker będzie nosił kamizelkę kuloodporną ozdobioną odznakami policjantów. Będą one stanowiły trofea tego psychopaty.

Premiera Justice League w HBO Max 18 marca. Film będzie trał aż 4 godziny i będzie to najdłuższy film na podstawie komiksu. Film będzie dostępny w całości, nie ma planów jego cięcia na odcinki. Reżyser zastanawia się jeszcze na d wypuszczeniem wersji czarno-białej.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię