Strona głównaWiadomościGłówny bohater z Wiedźmina pojawi się w innej grze?

Główny bohater z Wiedźmina pojawi się w innej grze?

Najwyraźniej Geralt pomacha jeszcze stalowym i srebrnym mieczem w innym uniwersum. Nadzieję wśród graczy rozbudził pracownik CDP RED.

Marcin Momot pełniący funkcję Community Lead w studio CD Projekt Red zamieścił intrygującą informację w serwisie społecznościowym Twitter. Jest to zaledwie jedno zdanie, które skrywa pewnego rodzaju zagadkę o Geralcie. Właściwie o jego niedalekiej przyszłości rozgrywającej się w cyfrowym świecie…   

 
Co, jeśli Geralt po raz pierwszy wyjdzie z gry @witchergame, aby pojawić się w jednej z nadchodzących gier w tym roku?
 
Oczywiście, chcielibyśmy zobaczyć go w kolejnej części Wiedźmina, lecz Kiciński wspominał już w jednym z wywiadów, że historia Geralta jest już zamknięta i ten już nie powróci do szatkowania potworów. Wygląda jednak na to, że Geralta czekają inne przygody. Znana wśród bestii szkaradnych i dziewek chętnych persona może mieć mały epizod w kompletnie innym uniwersum. Pytanie tylko, w jakim?
 
Fani łyknęli haczyk i przystąpili do zagadkowej gry słownej Momota. Niektórzy uważają, że wiedźmiński kunszt podziwiać będziemy jak Gordona Freemana w Final Fantasy XV inni zaś typują Monster Hunter World. Natenczas pozostaje nam tylko domyślać się w jakiej grze zaszczyci swoją obecnością sławny Geralt.
 
Macie jakieś pomysły, a może wtyki u dewelopera?    
 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię