Strona głównaWiadomościW GTA VI powrócimy do Vice City i będziemy grać kobietą?

W GTA VI powrócimy do Vice City i będziemy grać kobietą?

Grand Theft Auto VI nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale nie ma wątpliwości, że Rockstar Games rzeczywiście pracuje nad nowym tytułem ich najlepszej serii. Wydaje się, że niektóre szczegóły zostały już ‘wykute w kamieniu’.

Niedawno został udostępniony film, w którym ujawnione zostały informacje, jakie przekazała „anonimowa kapusta”. Zgodnie z cynkiem akcja Grad Theft Auto VI ma rozgrywać się Vice City a rolę głównej postaci obejmie kobieta. Nie zostało ujawnione czy będziemy kontrolować więcej postaci tak jak w V części. Niektóre misje mają zabrać graczy do Ameryki Południowej.

Zgodnie z materiałem, minie jeszcze sporo czasu zanim gra ujrzy światło dzienne. Produkcja może zająć jeszcze około 3-4 lata. Biorąc pod uwagę, że Rockstar Games pracuje teraz nad Red Dead Redemption 2 i prawdopodobnie przez jakiś czas będzie prowadzić dla niego wsparcie, to nie powinniśmy się spodziewać w najbliższym czasie oficjalnych informacji o kolejnej części GTA.

[you tube=AYqmedgub8s]

W chwili obecnej nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat Grand Theft Auto VI, dlatego trzymamy rękę na pulsie i gdy tylko będziemy coś wiedzieć, od razu podzielimy się tym z Wami.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię