Strona głównaWiadomościWiele wskazuje na to, że kolejnym tytułem Call of Duty 2018 będzie...

Wiele wskazuje na to, że kolejnym tytułem Call of Duty 2018 będzie Black Ops 4

Jak wiemy Activision, w tym roku wyda kolejną część z serii Call of Duty, o kodowej nazwie Call of Duty 2018. Wygląda na to, że GameStop przez nieuwagę ujawnił tytuł gry. W ich bazie danych można wyszukiwać produkty oznaczone nazwą Black Ops 4.

Jak widać na załączonym screenie w bazie danych GameStop pojawiają się nowe pozycje z towarami sygnowanymi znakiem Black Ops 4. Szczerze mówiąc dla Treyarch wybór tego tytułu byłby najlepszym możliwym wyborem, biorąc pod uwagę, że Black Ops 3 był najbardziej udanym tytułem z całej serii Call of Duty.

Zgodnie z plotkami, nowa cześć będzie osadzona w czasach współczesnych i będzie mocno stąpał po ziemi. Oznacza to, że nie spotkamy na swojej drodze żadnych zombie czy innych nadprzyrodzonych przeciwników. Wygląda też na to, że w grze będziemy mieli loot boxy.

Powyższe informacje nie zostały jeszcze oficjalne potwierdzone, więc nie możemy mieć pewności, że tak w rzeczywistości będzie. Spodziewamy się, że Activision oficjalnie zapowie Call of duty 2018 w ciągu kilku najbliższych miesięcy, zatem aby do wakacji.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię