Strona głównaGryAktualnościGłówny scenarzysta Assassin’s Creed wraca do Ubisoft

Główny scenarzysta Assassin’s Creed wraca do Ubisoft

Wygląda na to, że Darby McDevitt stwierdził, że wszędzie dobrze gdzie nas niema i powrócił do domu, czyli do Ubisoftu. Dyrektor narracji w Assassin’s Creed: Valhalla i scenarzysta Black Flag i Revelations powraca do prac nad serią i jest z tego powodu bardzo zadowolony.

Dobra wiadomość dla fanów serii Assassin’s Creed, po około siedmiu miesiącach i dwóch tygodniach do pracy w Ubisofcie powrócił Darby McDevitt, który brał czynny udział w tworzeniu kilku odsłon serii. W branży ma on status eksperta jeżeli chodzi o Assassin’s Creed.

Zobacz: New World – na serwer testowy trafią nowa broń i misje

Darby odszedł z firmy w poszukiwaniu nowych przygód. Jednak studio Illogika, które pracuje nad grą A Quiet Place nie zapewniło emocji na jakie liczył. To oraz kilka niejasnych spraw spowodowało, że powrócił jak na skrzydła na „stare śmieci”.

Tak, wróciłem do Ubisoft! Kiedy ostatni rok zastanawiałem się nad swoją karierą, zrozumiałem, że chcę odkrywać nowe pomysły i nieznane granice. Jestem szczęśliwy, że będą mógł je realizować w Ubisofcie, znowu pracując nad marką AC. Ekscytuję się na myśl o dalszej podróży. Czekajcie na więcej informacji.

Obecnie Ubi pracuje nad kolejnym, trzecim już DLC do AC: Valhalla oraz AC: Infinity – grą usługą, która ma być swego rodzaju platformą, pozwalającą na podróżowanie Animusem do różnych okresów historycznych. Darby z pewnością jest człowiekiem, który będzie w stanie połączyć to wszystko w logiczną całość.

Ciekawe, czy inni, którzy w ostatnim czasie opuścili Ubisoft również powrócą?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię