Strona głównaGryAktualnościReplika kontrolera Boeinga do Microsoft Flight Simulator za 2300 złotych

Replika kontrolera Boeinga do Microsoft Flight Simulator za 2300 złotych

Znamy już cenę zestawu oraz datę premiery TCA Yoke Pack Boeing Edition, czyli kontrolerów do Microsoft Flight Simulator. Chętni powinni szykować 2300 złotych.

Kilka miesięcy temu Thrustmaster zapowiedział zestaw kontrolerów TCA Yoke Pack Boeing Edition, czyli oficjalny kontroler do Microsoft Flight Simulator. Teraz producent podał więcej szczegółów na temat urządzenia, dzięki czemu znamy już datę premiery oraz cenę. Z pewnością będzie to łakomy kąsek dla wszystkich prawdziwych maniaków MFS. Kontroler będzie działał zarówno na PC jak i na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S.

W zestawie TCA znajdziemy yoke TCA Yoke Boeing Edition orz przepustnica TCA Quadrant Boeing Edition. Będzie można je kupić oddzielnie oraz nieco taniej w zestawie. Przepustnica ma kosztować 149,99 euro, czyli około 690 złotych. Z kolei cały zestaw został wyceniony na 499,99 euro – 2300 złotych. Znajdzie się w nim przepustnica oraz yoke. Premiera urządzeń już 23 grudnia. Sam yoke z kolei został wyceniony na około 399,99 euro, czyli około 1841 złotych, a jego premiera ma odbyć się dopiero 10 marca 2022 roku.

Dzięki temu, że Thrustmaster ma licencję zarówno MSF jak i Boeinga dostajemy urządzenie, które jest wierną repliką prawdziwych sterów Boeing 787.

Zobacz: New World – na serwer testowy trafią nowa broń i misje

Co do materiałów użytych do budowy zestawu – szkielet yoke’a został wykonany z metalu, co ma gwarantować jego wysoką trwałość. Użytkownik będzie mógł także za pomocą sprężyn regulować poziom oporu. Z kolei przepustnica pozwoli na samodzielną wymianę wajch co ułatwi grę leworęcznym.

Zestaw będzie wykorzystywał również technologię Hall Effect AccuRate Technology, która dzięki czujnikom magnetycznym zapewni niemal chirurgiczną precyzję sterowania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię