Strona głównaGryAktualnościGod of War: autorzy obrzucani błotem przez graczy. Cory Barlog bierze winę...

God of War: autorzy obrzucani błotem przez graczy. Cory Barlog bierze winę na siebie

Ostatnie informacje na temat opóźnienia nowego God of War, jak również jego dostępności na PS4, nie spodobały się graczom. Do tego stopnia, że autorzy znowu zaczęli dostawać pogróżki.

Obrzucanie deweloperów błotem staje się niestety coraz bardziej powszechną praktyką. Tak było swego czasu w przypadku twórców The Last of Us 2, tak jest teraz z pracownikami Santa Monica Studio. Oberwało im się za ogłoszone niedawno opóźnienie premiery, jak również informację, że God of War: Ragnarok nie będzie jedynie next-genowym exclusivem i pojawi się też na PS4. Gracze poczuli się oszukani, bo nie wierzą, że decyzja o dostępności gry na więcej niż jednej platformie zapadła w ostatniej chwili.

Niektóre z głosów niezadowolenia graczy opublikowała na swoim Twitterze scenarzystka, pracująca dla Santa Monica Studio, Alanah Pearce:

W sprawie głos zabrał także szef studia, Cory Barlog, który napisał, że zarówno zamieszanie z datą premiery, jak również decyzja o wydaniu wersji dla PS4, to tylko i wyłącznie jego “sprawka”. Wziął też w obronę pozostałych członków zespołu, pisząc, że są “świetnymi ludźmi, wykonującymi dobrą robotę”.

Co sądzicie o całej sytuacji?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię