Strona głównaGryAktualnościGod Of War PC – modderzy już zaopiekowali się grą

God Of War PC – modderzy już zaopiekowali się grą

Nie trzeba było czekać długo od premiery pecetowej wersji God of War, aby modderzy zabrali się za przerabianie gie. Jak na razie efekty ich prac wyglądają dość zabawnie.

Gracze PC są przyzwyczajeni do tego, że większość nowych tytułów dość szybko dorabia się kilku modów zmieniających wygląd grafiki czy głównej postaci. Nie inaczej jest w przypadku God of War, który na blaszakach pojawił się tydzień temu.

Zobacz: Fan zbudował z klocków LEGO PS5 i Xbox Series X

Sama gra nie została przygotowana na modowanie, jednak to nikomu nie przeszkadzało. Jak możemy przeczytać w jednym z wywiadów z Mattem DeWaldem:

Nie dodaliśmy obsługi modowania. To nie jest coś, co stworzyliśmy czas na tworzenie narzędzi. Wszystko, co mamy, jest niestandardowe, więc naprawdę trudno jest zbudować niektóre z tych rzeczy. Ale jestem pewien, że niektórzy bardzo mądrzy ludzie zrobią kilka bardzo fajnych rzeczy i zobaczymy, co z tego wyjdzie.

W serwisie NexusMod znajdziemy masę modyfikacji do God of War. Wśród nich znajdą się takie wprowadzające tryb Nowa Gra + oraz takie, które pozwalają na zmianę wyglądu Kratosa. Efekty kilku takich modów możecie znaleźć poniżej.

A jeżeli wolicie Kratosa bez brody to możecie wejść TUTAJ i pobrać modyfikację.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię