Strona głównaGryAktualnościNowy zwiastun fabularny Horizon Forbidden West

Nowy zwiastun fabularny Horizon Forbidden West

Do premiery Horizon Forbidden West został już tylko niecały miesiąc. Z tej okazji na YouTube zadebiutował nowy zwiastun.

Horizon Forbidden West to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Wielu graczy z dumą stawia drugą odsłonę serii obok Elden Ring czy God of War Ragnarok.

Zobacz: Spotkanie włoskiego senatu przerwane przez porno z Final Fantasy

Na całe szczęście tym razem obyło się bez większych opóźnień i wygląda na to, że gra faktycznie pojawi się 18 lutego. Gracze, którzy ze zniecierpliwieniem wyczekują premiery mogą zerknąć na powyższy zwiastun.

Jak możecie się pewnie domyślać, na horyzoncie wyjątkowego świata Horizon pojawia się kolejne niebezpieczeństwo. Świat zmierza ku końcowi, a jedną z osób, która może go uratować jest Aloy. Ruszamy na Zachód, w kierunku krainy zapomnianej przez większość mieszkańców współczesnego świata. Na pomoc Aloy przyjdą znane nam już postaci, Erend i Varl, oraz kilka nowych, w tym widoczna na zwiastunie Tilda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię