Strona głównaGryAktualnościGod of War Ragnarok - premiera ma nie być zagrożona, datę poznamy...

God of War Ragnarok – premiera ma nie być zagrożona, datę poznamy wkrótce

Cisza, która ostatnio zapanowała wokół God of War Ragnarok sprawiła, że wiele osób zaczyna się zastanawiać nad losami gry. Jason Schreier uspokaja jednak fanów – data premiery ma nie być zagrożona.

Brak jakichkolwiek nowych informacji na temat God of War Ragnarok zarówno przy okazji State of Play, jak i pokazów w trakcie E3 2022, wzbudził podejrzenia, czy aby na pewno gra ukaże się zgodnie z zapowiedziami. Szczególnie, że data była już kilka razy przesuwana, a przed E3 pojawiło się na ten temat kolejne zamieszanie.

Zobacz: Ridge Racer 2 i Worms World Party przybywa do PlayStation Plus

W tej sytuacji głos postanowił zabrać Jason Schreier, jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży. Jego zdaniem – opartym o opinię trzech informatorów – data premiery nie jest w żaden sposób zagrożona. Co więcej – w ciągu miesiąca mamy poznać dokładną datę.

God of War Ragnarok

Później w podobnym tonie wypowiedział się Tom Henderson, chociaż jego wnioski były bardziej poparciem tego co napisał Schreier, niż informacją pochodzącą z jeszcze jakiegoś innego źródła. Dodał również, że ogłoszeniu daty premiery może towarzyszyć kolejny, nieogłoszony jeszcze pokaz State of Play.

Artykuł Schreiera w serwisie Bloomberg, w którym dziennikarz powołuje się na swoje źródła, znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceBloomberg
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię