Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGOG Galaxy 2.0 wchodzi w otwartą betę. Możesz pobrać nowy launcher

GOG Galaxy 2.0 wchodzi w otwartą betę. Możesz pobrać nowy launcher

Jeśli czekaliście na GOG Galaxy 2.0, czyli launcher, który łączy wszystkie inne, to właśnie macie okazję sprawdzić jego możliwości. Program wyszedł z fazy zamkniętej bety i wszedł w otwartą betę, czyli dostępną dla wszystkich chętnych.

GOG Galaxy 2.0 już w momencie zapowiedzi budziło ogromne zainteresowanie. Wszystko dlatego, że program miał w sobie łączyć wszystkie platformy z grami – Steama, Origina, Uplay czy też Epic Games Launcher. To coś, na co wielu graczy czekało. Jeśli należycie do tego grona, to już teraz możecie sprawdzić możliwości programu.

Jednak z góry uprzedzam, że nie jest idealnie. Oficjalnie GOG Galaxy 2.0 obsługuje tylko gry z Xbox Live oraz GOG. Na szczęście społeczność, w ramach projektu open-source, dodała obsługę również Steama, Epic, Battle.net, Uplay, Origina, a nawet indywidualnych launcherów kilku gier MMO. W sumie GOG Galaxy 2.0, dzięki graczom, obsługuje w tym momencie około 20 różnych platform. Brzmi jak marzenie, prawda?

Rzecz w tym, że każdy z tych launcherów i tak trzeba mieć uruchomiony, aby w pełni skorzystać z integracji. Jeśli dla przykładu Steam nie jest włączony w tle, to za pomocą GOG Galaxy 2.0 i tak nie uruchomicie gier na nim zainstalowanych. Jeśli pomimo tego chcecie wypróbować możliwości programu, to odsyłam Was na oficjalną stronę internetową skąd możecie go pobrać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię