Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGOG rozdaje Total Annihilation za darmo

GOG rozdaje Total Annihilation za darmo

To będzie dobry weekend dla miłośników RTS-ów. Niedługo zadebiutuje remaster Command & Conquer, a w oczekiwaniu na ten moment, GOG przygotował Total Annihilation za darmo.

GOG.com rozdaje jedną z najlepszych strategii czasu rzeczywistego, razem z kilkoma dodatkami – wszystko pod postacią Total Annihilation: Commander Pack. Promocja jest częścią dorocznej wyprzedaży letniej GOG, w której znajdziecie tysiące innych, przecenionych gier.

Zobacz: TOP 10 – Najlepsze gry RTS, w które musisz zagrać

Total Annihilation pozwala graczom budować armie w świecie przyszłości, pełnym statków kosmicznych i wielkich mechów. Co ważne, tryb multiplayer jest tu równie rozbudowany co ten dla pojedynczego gracza. Total Annihilation: Commander Pack, który rozdaje GOG, zawiera dwa dodatki, zatytułowane The Core Contingency oraz Battle Tactics. Oba zawierają nowe misje dla kampanii oraz dodatkowe jednostki.

Total Annihilation nigdy nie doczekał się właściwego sequela. Jednak główny designer gry, Chris Taylor w końcu zmienił pracodawcę i przeszedł do Gas Powered Games, gdzie stworzył markę Supreme Commander. Wielu fanów nazywa go duchowym następcą TA. Tę grę również znajdziecie na GOG.

Letnia wyprzedaż potrwa do 15 czerwca, ale na darmowe Total Annihilation można załapać się jeszcze tylko do niedzielnego poranka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię