Strona głównaGryAktualnościGoogle nie może powiedzieć ile będą kosztować gry w Stadia

Google nie może powiedzieć ile będą kosztować gry w Stadia

Google Stadia umożliwi granie w chmurze bez potrzeby kupowania drogiego komputera. Jest jednak kilka haczyków, za usługę przyjdzie nam płacić co miesiąc oraz musimy kupić tytuł, w który chcemy grać. A ile za niego zapłacimy?

Przedstawiciele Google mówili jasno, że nie mamy co oczekiwać, że gry dostępne w Stadia będą tańsze niż na innych platformach takich jak PS4 czy Xbox One. Jest to o tyle ważne ponieważ za sam dostęp do Stadia będziemy płacili abonament w cenie około 10 dolarów. Mówiąc krótko płacisz za usługę oraz gry. Sytuację podsumował Phil Harrison z Google

Nie wiem, dlaczego miałoby być to tańsze.

Zobacz: Google Stadia: potwierdzono pierwsze gry i cenę nowej usługi Google. Póki co nie trafi…

Głównym argumentem Harrison jest to, że gracza mają dostęp do swoich gier na dowolnym urządzeniu jakie posiadają odwzorowane w maksymalnie wierny sposób. Z tego powodu weteran branży gier nie widzi opcji, żeby gry na Stadia miałby być tańsze niż gdzie indziej. Na razie nie wiadomo czy ceny będą w okolicach standardowych 60 dolarów.

Wydawca lub deweloper ma taką samą kontrolę nad cenami jak my, więc trudno mi teraz powiedzieć jakie będą ceny w naszym sklepie.

Zobacz: Vortex – polska Google Stadia działa od dawna i ma ambitne plany

Stadia wystartuje 19 listopada, niestety nie będzie ona na początek dostępna w Polsce. Na start usługa zaoferuje wersje Pro z możliwością grania w 4K w 60 FPS i z dźwiękiem przestrzennym 5.1. O ile oczywiście łącze gracza będzie w stanie to obsłużyć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcevg247
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię