Strona głównaKonsoleEA Access na PS4 - znamy datę premiery

EA Access na PS4 – znamy datę premiery

Już wkrótce EA Access, czyli usługa płatnej subskrypcji gier od Electronic Arts zagości na konsolach PS4. Dzisiaj została ogłoszona data premiery usługi, wysokość opłat za dostęp. Szczegóły poniżej.

EA Acces po wielu latach obecności na PC oraz konsolach Xbox One pojawi się również na PlayStation 4. Zgodnie z ogłoszonymi dzisiaj informacjami planowany start usługi nastąpi 24 lipca. Roczny abonament będzie kosztował 30 dolarów, jeżeli jednak wolelibyście dostęp miesięczny to będzie to koszt 5 dolarów. Polskie ceny powinny być takie same jak w przypadku abonamentu dla Xbox-ów, czyli 14,99 zł oraz 79,99 zł.

Zobacz: PS Plus lista lipcowych tytułów

Wykupując usługę otrzymamy również dostęp do The Vault, który jest magazynem wypełnionym starszymi grami, do którego trafiły właśnie Battlefield V oraz Star Wars Battlefront II i FIFA 18. Co więcej subskrybenci usługi będą mogli zakupić gry od EA z 10% rabatem, oraz pobierać z platformy Play First Trial 10-godzinne wersje demo nadchodzących tytułów, przed jego wydaniem. Postępy dokonane podczas takiej próby przeniosą się do pełnej wersji gry po jej wydaniu.

Zobacz: PlayStation 5 – poznaliśmy wyniki wydajności nowej konsoli

Pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu Sony nie chciało słyszeć o takiej usłudze na PS4 informując, że PS Plus to jedyną dostępną usługą subskrypcji. Jednak odkąd PS Plus daje dostęp wyłącznie do 2 gier miesięcznie, jest to idealny moment żeby udostępnić również EA Access.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamepur
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię