Strona głównaWiadomościGoogle Play Pass wchodzi do Polski

Google Play Pass wchodzi do Polski

Usługa Google Play Pass wchodzi do Polski. Do końca tygodnia zostanie ona uruchomiona na urządzeniach z Androidem. Dzięki niej użytkownicy będą mieli dostęp do setek aplikacji  i gier bez reklam i zakupów w aplikacji.

Korzystanie z Google Play Pass będzie można rozpocząć od miesięcznego okresu próbnego, a subskrypcje będą dostępne w pakietach miesięcznych oraz rocznych. Pakiet miesięczny to koszt 22,99 złotych, a roczny 139,99 złotych.

Czym w ogóle jest usługa Google Play Pass. To usługa subskrypcyjna, która zapewnia dostęp do setek aplikacji i gier – bez reklam i zakupów w aplikacji. Każdy ma na swoim telefonie ulubione gry oraz aplikacje, i każdy korzysta też z nich trochę inaczej. Dlatego w kolekcji Play Pass użytkownicy znajdą setki tytułów – od gier, które pomogą im się zrelaksować, po aplikacje zwiększające produktywność. Ponadto ulubione klasyki, takie jak np. Sonic the Hedgehog, a także znane wszystkim tytuły m.in. Monument Valley, Terraria czy Star Wars: Knights of the Old Republic. Inne warte uwagi pozycje, to między innymi LIMBO, This War of Mine czy Teslagrad. Co miesiąc pojawiać się będą również kolejne aplikacje i gry – nowe wydania, takie jak Olo Loco i Bright Paw czy świetne tytuły – Dakka Squadron od Phosphor albo seria Worms od Team17, które pojawią się pod koniec tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię