Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - Keanu Reeves i Billie Eilish w nowej reklamie telewizyjnej

Cyberpunk 2077 – Keanu Reeves i Billie Eilish w nowej reklamie telewizyjnej

Marketing Cyberpunk 2077 na dobre się rozpoczął. Podczas finałów NBA światło dzienne ujrzała nowa reklama z Keanu Reeves w roli głównej. 

Wczoraj cały świat obiegła informacja o rozpoczęciu crunchu w CD Projekcie. Chociaż deweloper złamał swoje zeszłoroczne obietnice, nie powinniśmy spodziewać się kolejnych opóźnień. Szczególnie że dzisiaj rozpoczęła się również kampania marketingowa.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – Wiedźmin 3 przekonał CD Projekt do skrócenia gry

Jednym z pierwszych jej kroków jest powrót Keanu Reeves. Gwiazda kina akcji przy popularnym utworze „Bad Guy” Billie Eilish wprowadzała wczoraj widzów NBA w świat Cyberpunka 2077.

Debiut reklamy podczas finałów amerykańskich rozgrywek to bez wątpienia dobry sposób, żeby grę wprowadzić do mainstreamu. Do premiery zostało już nieco ponad półtora miesiąca. Jest to wystarczająco czasu, żeby przedstawić nadchodzący tytuł wszystkim nieświadomym do tej pory sukcesu CD Projekt Red.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię