Strona głównaWiadomościHardwareGorący strzał Black Friday: 32-calowy monitor z rozdzielczością 2560 x 1440 za...

Gorący strzał Black Friday: 32-calowy monitor z rozdzielczością 2560 x 1440 za jedyne 749 zł

Możliwe, że w trakcie Black Friday znajdziecie monitor z lepszymi parametrami do grania. Jednak nie daje temu wiary, że będzie on w tak niskiej cenie, jak AOC…

Black Friday w Polsce trwa już od początku tygodnia, ale to jutro mają pojawić się najlepsze oferty m.in. na sprzęt komputerowy i gry. Dlatego możecie być pewni, że nasza lista zostanie uzupełniona o kolejne interesujące pozycje. Za chwilę dopiszemy do niej monitor AOC Q3279VWFD8.

Choć nie uchodzi za typowy wyświetlacz dla gracza, to możemy go pochwalić za przyzwoitą specyfikację i bardzo kuszącą cenę. Za jedyne 749 zł otrzymamy prawie 32 cale ekranu, za którym kryje się matryca IPS obsługująca wysoką rozdzielczość QHD (2560 x 1440 pikseli). Co istotne, monitor oferuje odświeżanie powyżej standardu – 75 Hz. Dodatkowo wspiera technologię AMD FreeSync i Flicker Free, odpowiadające za mniejsze opóźnienia względem źródła sygnału oraz zminimalizowanie migotania obrazu, co pozwala dłużej wpatrywać się w ekran bez bólu oczu.

Jeśli chcecie kupić tanio i dobrze monitor do grania i do oglądania, to będzie bardzo trudno znaleźć coś równie interesującego. Dlatego mam dla Was radę, gdy zobaczycie go jutro w promocji, to nie przedłużajcie swojej decyzji. Nakład sztuk jest mocno ograniczony, więc będziecie mieć tylko jedną szansę, by dorwać go w obniżonej cenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię