Strona głównaGryAktualnościObi-Wan dołączy do Battlefront 2

Obi-Wan dołączy do Battlefront 2

Hello There! Tak, to właśnie sam generał Kenobi dołączy do bohaterów w Battlefront 2. Wraz z nim do gry trafi darmowe DLC Battle of Geonosis. Aktualizacja ma ukazać się 28 listopada, szczegóły poniżej.

W aktualizacji otrzymamy postać Obi-Wana Kenobiego w wersji znanej z Wojen Klonów, a nie Bena Kenobiego z IV epizodu. Ruchy Obi-Wana będą skupiać się głównie na obronie oraz atakach w zwarciu, wykonywanych przy pomocy niebieskiego miecza świetlnego. Kenobi będzie wspomagał się również niektórymi mocami umysłu Jedi. „To nie są droidy, których szukacie.” 😉

Zobacz także: Lootboxy nadal legalne w Polsce – Ministerstwo Finansów nie uznaje ich za hazard

Jedną z umiejętności nowej postaci będzie Defensive Rush, która pozwala szarżować i odbijać strzały z blasterów oraz ranić wrogów znajdujących się przed nami. Umiejętność może być wykorzystana do łączenia w potężny atak w zwarciu.

Umiejętność Restrictive Mind Trick pozwoli na krótki czas zaburzać zdolności przeciwników. Trzecią umiejętnością Obi-Wana jest ulepszona wersja All-Out Force, którą posługiwał się Luke Skywalker.

Bitwa o Geonosis będzie miała dwie fazy i będzie prezentować sceny znane z Ataku Klonów. Wraz z nową mapą pojawią się trzy nowe pojazdy m.in. AT-TE, co w połączeniu z udostępnioną w październiku postacią Grievousa zapewni ciekawą rozgrywkę.

We wszystkim zaskakuje to, że EA daje coś za darmo. 😀

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceea
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię